Nowa oferta serwerów wirtualnych w HEXCOM.NET

Nowa oferta serwerów wirtualnych w HEXCOM.NET

nowa oferta

Miło jest nam poinformować, że od 1 listopada 2015 roku na HEXCOM.NET zaprezentowaliśmy nową ofertę serwerów wirtualnych zlokalizowanych w Niemczech. Nowe pakiety są uruchamiane na serwerach z dyskami SAS oraz z pamięciami ECC dla jeszcze większej niezawodności. Z licznych zmian i nowości warto wymienić:

  • LiteSpeed Enterprise jako serwer www wraz z modułem LiteMage do usprawnienia funkcjonowania sklepów opartych o skrypt Magento,
  • Aktywny skaner PATCHMAN, którego zadaniem jest sprawdzanie skryptów pod względem aktualności oraz podejrzanych plików czy możliwych luk bezpieczeństwa. Co warte jest podkreślenia, w przypadku wykrycia nieprawidłowości – Klient będzie informowany drogą elektroniczną. Dodatkowo każdy z Klientów uzyska dostęp do indywidualnego konta, gdzie będzie mógł sprawdzać stan swoich skryptów. To rozwiązanie zostanie również wkrótce wdrożone na innych naszych serwerach,
  • Kreator stron WWW RVSiteBuilder – całkowicie za darmo mogą Państwo we własnym zakresie stworzyć własną stronę – dodatkowo w pełni responsywną.
  • Autoinstalator skryptów Softaculous – teraz za pomocą kilku kliknięć myszą można zainstalować blog, sklep czy wiele innych skryptów z ponad 360 dostępnych.
  • Różne wersje PHP, począwszy od 5.4 do 7.0. Dodatkowo we własnym zakresie można definiować dostępne biblioteki czy modyfikować niektóre ustawienia PHP.
  • Opcjonalny dostęp SSH. Do każdego konta istnieje możliwość aktywacji dostępu SSH w pełni izolowanym środowisku.
  • Dodatkowo w wybranych planach dołączamy w gratisie domenę .pl oraz certyfikat SSL Comodo PositiveSSL na rok czasu. Przedłużenia zgodnie z naszym cennikiem – nie ma obowiązku przedłużania po roku czasu.
  • Każde konto można również bezpłatnie i bez zobowiązań testować przez 10 dni.

Szczegóły oferty: Oferta

Dla wszystkich zainteresowanych nową ofertą, w ramach promocji, proponujemy 10% rabat. Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod PROMO10. Promocja trwa do 30.11.2015 do godziny 23:59:59.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami: Kontakt