HOSTING WWW


HOSTING w HEXCOM.NET

W naszej ofercie znajdziesz serwery wirtualne z panelami DirectAdmin oraz cPanel. Hosting współdzielony (serwer wirtualny) to idealne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Dzięki naszym serwerom bez problemu uruchomisz bloga, forum, stronę www swojej firmy czy sklep internetowy.

Na naszych serwerach znajdziesz pomocne narzędzia jak autoinstalator skryptów z możliwością wykonywania automatycznych kopii bezpieczeństwa czy kreator stron WWW. Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą lub nie wiesz jaki pakiet wybrać – skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.DirectAdmin Hosting SSD

Panel DirectAdmin to jeden z najpopularniejszych paneli administracyjnych. Obsługa panelu DirectAdmin jest intuicyjna, a wszystkie dostępne opcje są widoczne od razu po zalogowaniu się do panelu. Za pomocą panelu DirectAdmin możesz w prosty sposób dodawać domeny, tworzyć bazy MySQL, czy skrzynki poczty elektronicznej e-mail. Dodatkowo nasz panel rozbudowaliśmy o takie opcje jak: mobilna poczta, czy 4-krotny backup w ciągu dnia.

Wszystkie konta są uruchamiane na serwerach z dyskami SSD. Hosting został zoptymalizowany do obsługi WordPressa!

Szczegóły


cPanel Hosting

Panel cPanel to w chwili obecnej najpopularniejszy panel administracyjny na świecie. cPanel oferuje graficzne zarządzanie kontem, poprzez mnogość dostępnych opcji. Tworzenie kont pocztowych, dodawanie domen czy zarządzanie bazami to jedne z wielu możliwości jakie oferuje cPanel. Dodatkowo rozszerzyliśmy możliwości cPanelu poprzez dodatkowe moduły. Wszystko po to, by zarządzanie kontem hostingowym było jak najprostsze ale oferujące wiele możliwości.

Szczegóły