HOSTING WWW SSD NVMe


HOSTING w HEXCOM.NET

W naszej ofercie znajdziesz serwery wirtualne z panelami DirectAdmin oraz cPanel. Hosting współdzielony (serwer wirtualny) to idealne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Dzięki naszym serwerom bez problemu uruchomisz bloga, forum, stronę www swojej firmy czy sklep internetowy.

Na naszych serwerach znajdziesz pomocne narzędzia jak autoinstalator skryptów z możliwością wykonywania automatycznych kopii bezpieczeństwa czy kreator stron WWW. Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą lub nie wiesz jaki pakiet wybrać – skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Wszystkie konta są uruchamiane na serwerach z dyskami SSD NVMe. Hosting został zoptymalizowany do obsługi WordPressa!DirectAdmin Hosting SSD NVMe

Panel DirectAdmin to jeden z najpopularniejszych paneli administracyjnych. Obsługa panelu DirectAdmin jest intuicyjna, a wszystkie dostępne opcje są widoczne od razu po zalogowaniu się do panelu. Za pomocą panelu DirectAdmin możesz w prosty sposób dodawać domeny, tworzyć bazy MySQL, czy skrzynki poczty elektronicznej e-mail. Dodatkowo nasz panel rozbudowaliśmy o takie opcje jak: mobilna poczta, czy 2-krotny backup w ciągu dnia.

Wszystkie konta są uruchamiane na serwerach z dyskami SSD NVMe. Hosting został zoptymalizowany do obsługi WordPressa!

Szczegóły


cPanel Hosting SSD NVMe

Panel cPanel to w chwili obecnej najpopularniejszy panel administracyjny na świecie. cPanel oferuje graficzne zarządzanie kontem, poprzez mnogość dostępnych opcji. Tworzenie kont pocztowych, dodawanie domen czy zarządzanie bazami to jedne z wielu możliwości jakie oferuje cPanel. Dodatkowo rozszerzyliśmy możliwości cPanelu poprzez dodatkowe moduły. Wszystko po to, by zarządzanie kontem hostingowym było jak najprostsze ale oferujące wiele możliwości.

Wszystkie konta są uruchamiane na serwerach z dyskami SSD NVMe. Hosting został zoptymalizowany do obsługi WordPressa!

Szczegóły


Reseller Hosting DirectAdmin SSD NVMe

Panel DirectAdmin to jeden z najpopularniejszych paneli administracyjnych. Obsługa panelu DirectAdmin jest intuicyjna, a wszystkie dostępne opcje są widoczne od razu po zalogowaniu się do panelu. Za pomocą panelu DirectAdmin możesz w prosty sposób dodawać domeny, tworzyć bazy MySQL, czy skrzynki poczty elektronicznej e-mail. Dodatkowo nasz panel rozbudowaliśmy o takie opcje jak: 2-krotny backup w ciągu dnia, profesjonalny system ochrony skryptów, super szybkie dyski NVMe. Bez problemów w ramach konta resellera utworzysz/usuniesz pakiety dla użytkowników, a także dodasz/usuniesz/zmodyfikujesz użytkowników. Wszystko szybko i wygodnie.

Wszystkie konta są uruchamiane na serwerach z dyskami SSD NVMe! Hosting zoptymalizowany do obsługi WordPressa.

Szczegóły