SERWERY DEDYKOWANE


Serwery Dedykowane w HEXCOM.NET

Serwery dedykowane to opcja przeznaczona dla osób chcących uzyskać największą wydajność w przypadku rozwiązań hostingowych. Wraz z zamówieniem serwera dedykowanego otrzymujesz do własnej dyspozycji fizyczną jednostkę o określonych parametrach – zgodnie z zamówieniem. Dodatkowo otrzymujesz pełny dostęp do serwera pozwalający na dowolną konfigurację serwera pod Twój projekt. Serwer dedykowany to rozwiązanie zarówno dla firm ale także dla developerów, administratorów czy agencji interaktywnych chcących hostować strony swoich klientów. Serwer dedykowany zapewnia najwyższą wydajność oraz dostępność zasobów tylko dla Ciebie.

Nasza oferta serwerów dedykowanych składa się z dwóch propozycji: niezarządzane serwery dedykowane tzw. serwery dedykowane w opcji root oraz serwery dedykowane z administracją, czyli zarządzane serwery dedykowane. W przypadku serwera dedykowanego w opcji root otrzymujesz serwer z minimalną instalacją systemu. Dzięki temu możesz w pełni skonfigurować zamówiony serwer pod swój projekt. Serwer dedykowany root to idealne rozwiązanie dla osób/firm chcących samodzielnie skonfigurować zamówiony serwer.
W przypadku zarządzanego serwera dedykowanego lub serwera dedykowanego z administracją, otrzymujesz w pełni skonfigurowany i gotowy do pracy serwer dedykowany. Wraz zamówieniem otrzymujesz również wygodny panel administracyjny DirectAdmin oraz do dyspozycji naszych administratorów, który będą dbali o bieżące aktualizacje a także modyfikacje serwera, tak by jego działanie było bezproblemowe.

Nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie właściwe? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.


Serwery Dedykowane

Serwery Dedykowane Root

Serwer dedykowany w opcji root lub innymi słowy niezarządzany serwer dedykowany to fizyczna maszyna z zainstalowanym minimalnym systemem operacyjnym. Dzięki temu otrzymując wraz z serwerem pełny dostęp masz możliwość dowolnego jego skonfigurowania. Serwer dedykowany root to perfekcyjne rozwiązanie dla osób/firm chcących zbudować własne środowisko do uruchamiania swoich projektów. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na swobodną konfigurację oraz samodzielne zarządzanie to serwer dedykowany w opcji root będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Szczegóły


Zarządzane Serwery Dedykowane

Zarządzany serwer dedykowany lub serwer dedykowany z administracją to rozwiązanie kierowane do osób oraz firm chcących otrzymać fizyczny serwer w pełni skonfigurowany i gotowy do pracy. Wraz z zarządzanym serwerem dedykowanym otrzymujesz w pełni skonfigurowany serwer dedykowany z panelem DirectAdmin oraz administracją i zarządzaniem z naszej strony. Jeśli chcesz skupić się jedynie na prowadzeniu własnego biznes bez konieczności dbania o serwer, jego aktualizację oraz zarządzanie to serwer dedykowany z administracją będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nasi administratorzy będą monitorować, aktualizować i dbać o bezproblemowe działanie Twojego serwera.

Szczegóły
Sewery Dedykowane z administracją