RESELLER HOSTING WWW SSD NVMe


RESELLER HOSTING w HEXCOM.NET

W naszej ofercie znajdziesz serwery wirtualne reseller z panelem DirectAdmin. Hosting reseller to idealne rozwiązanie dla agencji interaktywnych, webmasterów czy osób chcących rozpocząć biznes hostingowy. Dzięki naszym serwerom bez problemu możesz dodawać/usuwać ustalone przez Ciebie pakiety, dodawać/usuwać użytkowników – modyfikować ich poszczególne parametry usług.

Na naszych serwerach dodatkowo znajdziesz pomocne narzędzia jak autoinstalator skryptów z możliwością wykonywania automatycznych kopii bezpieczeństwa, 2-krotny backup danych, profesjonalną ochronę skryptów i wiele innych. Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą lub nie wiesz jaki pakiet wybrać – skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.Reseller Hosting DirectAdmin SSD NVMe

Panel DirectAdmin to jeden z najpopularniejszych paneli administracyjnych. Obsługa panelu DirectAdmin jest intuicyjna, a wszystkie dostępne opcje są widoczne od razu po zalogowaniu się do panelu. Za pomocą panelu DirectAdmin możesz w prosty sposób dodawać domeny, tworzyć bazy MySQL, czy skrzynki poczty elektronicznej e-mail. Dodatkowo nasz panel rozbudowaliśmy o takie opcje jak: 2-krotny backup w ciągu dnia, profesjonalny system ochrony skryptów, super szybkie dyski NVMe. Bez problemów w ramach konta resellera utworzysz/usuniesz pakiety dla użytkowników, a także dodasz/usuniesz/zmodyfikujesz użytkowników. Wszystko szybko i wygodnie.

Wszystkie konta są uruchamiane na serwerach z dyskami SSD NVMe! Hosting zoptymalizowany do obsługi WordPressa.

Szczegóły