SERWERY VPS KVM


Serwery VPS KVM w HEXCOM.NET

Serwery VPS to idealne rozwiązanie dla osób szukających elastycznych rozwiązań. Dzięki serwerowi VPS masz możliwość wdrożenia własnej konfiguracji. Serwery VPS to idealne środowisko dla rozbudowanych serwisów wymagających większej ilości zasobów. Serwer VPS w wirtualizacji KVM to gwarancja przydzielonych zasobów.

W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje serwerów VPS KVM. Serwery VPS KVM Linux to rozwiązanie dla osób potrafiących samodzielnie skonfigurować i zarządzać swoim serwerem. To również idealne rozwiązanie dla developerów aplikacji. Serwery VPS KVM Windows są kierowane do osób wymagających systemów Windows dla swoich aplikacji. Natomiast Serwery VPS KVM Zarzadzalne to rozwiązanie dla osób chcących skupić się na swojej działalności a zarządzanie serwerem pozostawiają nam. Dodatkowo wraz z serwerem otrzymujesz wygodny panel DirectAdmin do zarządzania.

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne – skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.Serwery VPS KVM Linux

Serwer VPS z oferty Serwery VPS KVM Linux to idealne rozwiązanie dla osób potrafiących samodzielnie skonfigurować i zarządzać swoim serwerem. Serwery VPS KVM Linux są dostarczane w opcji root, oznacza to, że użytkownik otrzymuje serwer w minimalnej konfiguracji z możliwością samodzielnej, niemal dowolnej, konfiguracji. Serwer VPS KVM Linux idealnie sprawdzi się jako narzędzie pracy developera, początkującego administratora czy jako serwer do hostowania dowolnej aplikacji.

Szczegóły


Serwery VPS KVM Windows

Serwer VPS z oferty Serwery VPS KVM Windows to platforma dostarczana z systemem Windows Server 2016. Serwer VPS KVM Windows to idealne rozwiązanie dla osób szukających serwera VPS do hostowania aplikacji wymagających do działania systemu Windows. Wraz z serwerem otrzymujesz wygodny panel sterowania serwera. Natomiast pełny dostęp administratora pozwoli Ci na dowolne skonfigurowanie serwera pod swoje potrzeby i wymagania.

Szczegóły


Serwery VPS KVM Zarządzane

Serwery VPS z oferty VPS KVM Zarządzane to oferta kierowana do osób chcących uruchomić własny serwer VPS bez konieczności poświęcania czasu na jego konfigurację i zarządzanie. Wraz z serwerem VPS KVM Zarządzanym otrzymujesz w pełni skonfigurowany serwer VPS wraz z wygodnym panelem administracyjnym DirectAdmin. Dodatkowo to my w ramach zarządzania Twoim serwerem będziemy dbali o jego bieżącą aktualizację, tworzenie kopii zapasowych a także będziemy nad nim czuwać dzięki całodobowemu monitoringowi przez nasze systemy.

Szczegóły