Certyfikaty SSL

SSL

Miło jest nam poinformować, że w naszej ofercie pojawiły się nowe certyfikaty SSL. Na chwilę obecną z naszej oferty dostępne są certyfikaty SSL. Certyfikaty są dostępne zarówno w podziale na walidacje (DV, OV oraz EV) a także zastosowanie: pojedyncza domena, wiele domen (certyfikaty multi-domain), czy do ochrony nielimitowanej liczby subdomen (certyfikaty wildcard).

Certyfikaty z walidacją DV

GGSSL Domain SSL, certyfikat w walidacji DV do ochrony pojedynczej domeny w cenie 24,11 zł brutto za rok.

GGSSL Wildcard SSL, certyfikat w walidacji DV do ochrony subdomen – certyfikat wildcard w cenie 271,21 zł brutto rok.

GGSSL Multi-Domain SSL, certyfikat w walidacji DV do ochrony 250 domen SAN – certyfikat multi-domain w cenie 90,41 zł brutto rok.

GGSSL Multi-Domain Wildcard SSL, certyfikat w walidacji DV do ochrony subdomen oraz do 250 domen SAN – certyfikat wildcard multi-domain w cenie 693,11 zł brutto rok.

GGSSL Public IP SAN, certyfikat w walidacji DV do ochrony subdomen a także adresów IP – certyfikat wildcard w cenie 90,41 zł brutto rok.

GGSSL Unlimited Trial, bezpłatny certyfikat w walidacji DV do ochrony pojedynczej domeny.

 

Certyfikaty z walidacją OV

GGSSL BusinessTrust certyfikat w walidacji OV do ochrony pojedynczej domeny  w cenie 204,96 zł brutto rok.

GGSSL BusinessTrust Wildcard certyfikat w walidacji OV do ochrony subdomen – certyfikat wildcard w cenie 693,10 zł brutto rok.

GGSSL BusinessTrust SAN certyfikat w walidacji OV do ochrony 250 domen SAN – certyfikat multi-domain w cenie 458,05 zł brutto

 

Certyfikaty z walidacją EV

GGSSL BusinessTrust EV certyfikat w walidacji EV do ochrony pojedynczej domeny  w cenie 421,89 zł brutto rok.

GGSSL BusinessTrust EV SAN certyfikat w walidacji EV do ochrony 250 domen SAN – certyfikat multi-domain w cenie 843,78 zł brutto

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.